Boomerang Yap ve Yarış

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 70 MB
  • Sürüm 1.5.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Cartoon Network
Eğlenceli çizgi film karakterleri eşliğinde muhteşem bir yarış oyunu deneyimi yaşamaya hazır a-olun.

Kendi tarzınıza uygun Boomerang yarış arabası tasarlayın ve klasik çizgi film karakterlerine karşı sürüş becerilerinizi geliştirin. Heyecan verici bir deneyim yaşamak için Boomerang Yap ve Yarış aksiyon oyununda eğlenceli bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. En çok sevdiğiniz Boomerang karakterlerinden birini seçin aracınızı geliştirin ve yarışları kazanan kişi siz olun. Bir Boomerang çizgi filmi seçip kendine özel yarış arabanızı yaratın. Scooby Doo, Tom ve Jerry ve Wacky Races'ten birini seçmekte özgürsünüz. 

Tasarlamış olduğunuz Boomerang yarış arabanı özel tekerlekler, sprey boyalar, yaratıcı çıkartmalar ve eğlenceli aksesuarlarla süsleyebilirsiniz. Şimdi hemen maceraya ücretsiz başlayın ve yarışları kazanan kişi siz olun. Diğer Boomerang yarışçılarını yenip birinciliğe yerleşmek için engelleri aşarak platformun sonuna kadar gitmeye çalışın.

Bu zorlu bir maceradır, aracınızı geliştirmek ve yükseltmeleri toplamak için mutlaka jetonları toplamanız gerekiyor. En sevdiğiniz çizgi film karakteri ile eğlenceli renkli bir hale getirmeniz mümkündür. Boomerang Yap ve Yarış mobil oyununu Android  cep telefonunuza indirerek özgürce oynamanın tadını çıkartın. 

Boomerang Yap ve Yarış indir